Tvorba webových stránek

Ještě nemáte webové stránky nebo se už nemůžete a nechcete na ty aktuální ani podívat? Jsem tu pro Vás! Věnujte se dál Vaší práci a nechte to na mně!

Cesta k novému webu

Kontaktujte mě

Chcete super web? Je to jednoduché, napište mi nebo rovnou zavolejte. Abych pro Vás mohl udělat maximum, je ideální se nejdříve osobně sejít, abych zjistil, co přesně Váš nový web potřebuje. Jednoduše Vám budu naslouchat.

arrow

Osobní schůzka

Na osobním setkání v neformální atmosféře spolu probereme Vaše cíle a potřeby nad šálkem dobré kávy, ať už u Vás, v mé kanceláři nebo v příjemné kavárně. Představím Vám svoji práci, předvedu možnosti vlastního redakčního systém Presto pro snadnou editaci obsahu a navrhnu další postup. V neposlední řadě Vám nastíním i možnosti další spolupráce nebo financování. Spolu určitě najdeme to nejlepší řešení pro Vás.

arrow

Dohodneme se na spolupráci

Po osobním setkání získám dostatek informací pro sestavení orientační cenové nabídky. Po jejím odsouhlasení předám všechny potřebné informace a zadání svému kolegovi grafikovi, se kterým spolupracuji již několik let a tak oba velmi dobře víme, co je potřeba a neztrácíme tak důležitý čas. Všechny webové stránky na míru ode mně jsou vždy originálem. Pokud nepotřebujete složitý web a raději chcete ušetřit, můžete využit našich již hotový řešení - vlastní šablony webových stránek.

arrow

Grafický návrh

Připravíme grafický návrh webových stránek, který Vám předložíme a společně si ho projdeme. Jde o nejdůležitější část tvorby webové stránky, proto je důležité tuto část neuspěchat.

arrow

Kódování a programování

Po odsouhlasení grafického návrhu se pustím do kódování responzivního designu. Webová stránka bude zpracována i pro mobilní zařízení. Naprogramuji všechny potřebné funkce webové stránky a napojím redakční systém Presto, který přizpůsobím potřebám webové stránky.

arrow

Spuštění a máme hotovo!

Jakmile bude web připraven, předám Vám přístupy k administraci webu pro naplnění obsahu a doladíme spolu poslední drobnosti. Jakmile bude web plně přípraven, můžeme ho vypustit do světa. Nemusíte se vůbec starat o hostingové služby nebo registraci a správu domény. Vše potřebné Vám poskytnu jako kompletní servis a vy budete mít vše pod "jednou střechou".

Váš dotaz byl úspěšně odeslán!